Ploty z recyklátu

V současné době Transform odebírá plasty z mnoha obcí a měst a to nejen z okolí Pardubic ale i z míst značně vzdálených. Je to důkaz odpovědného ekologického myšlení a aktivního přístupu lidí, kteří jsou v nich za odpady odpovědni.

Kvalita jednotlivých dodávek se značně liší. Někde je odpad tříděn na dotřiďovacích linkách, odjinud je dodáván přímo ze sběrových nádob. Z těchto odpadů po pečlivém vytřídění a další úpravě Transform vyrábí řadu kvalitních praktických výrobků jako například plastová zatravňovací dlažbaplastové zahradní chodníky a obrubníkyplotovkyplotové sloupkyprknapřepravní paletykabelové a odvodňovací žlabyprotihlukové stěny a plastové desky pro stavebnictví a zemědělství. Největší předností těchto výrobků je mimořádná odolnost proti povětrnostním vlivům a výborné mechanické vlastnosti které oceňují tisíce spokojených zákazníků.


 

Ploty z PVC

Výhodou tohoto systému rozličných plotových prvků a komponentů je nejen jejich tvarová stálost, ale také odolnost vůči UV záření. Mezi různými způsoby využití plastových profilů dominuje výroba plastového oplocení a bran, rovněž však plastového zábradlí a pergol. Jako zástupci, výhradního dodavatele pro ČR, francouzské společnosti Maine Plastiques Vám můžeme nabídnout nejen celý sortiment této společnosti, ale také odbornou konzultaci či radu při řešení vašeho problému souvisejícího s plastovými ploty


 

Plotovky Everwood

Profily Everwood mají široké použití např.ploty,výplně bran,vrat a balkónů , lavičky,
lávky , obklady domů , prahy , ukončovací lišty a hlavně všude tam,kde z důvodů vlhka mohou
nahradit přírodní materiály.
Nemohou být použity jako konstrukčně nosné nad bezpečnou výškou!
Profily Everwood jsou vyrobeny z integrálně nadouvaného,zdravotně
nezávadného polystyrenu.Jedná se o plné profily probarvené ve hmotě,povětrnostně stálé,
nenasákavé, nepodléhající vlivu plísní,hmyzu a dřevokazných hub ve standardních
podmínkách. Tyto profily jsou odolné vůči vodě, soli a povětrnostním podmínkám. A mají široké použití v interiérech i exteriérech jako náhrada tvrdého dřeva.


 

Vagel.cz

Kontaktujte nás

Eplast-Michal Vagel

Věšťany 36

41501 Modlany

E: info@vagel.cz

T: 720665677

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.